Svetainės publikacijos

Šioje skiltyje pateikti visi svetainėje publikuojami straipsniai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Turinio valdymo sistema Joomla buvo sukurta 2005-2008 metais, kuomet keli programuotojai nusprendė sukurti atviro kodo , visiems prieinamą turinio valdymo sistemą, kurios pradžia buvo įkvėpta Mambo arba Mambo OS, t.y. Mambo atvirojo kodo. Su  pirmosiomis Joomla versijomis pradėjau dirbti jau nuo 2009 metų. Versijos vis keitėsi, tobulėjo, tačiau atsinaujinus tinklalapius vis kildavo problemos su lietuvybe arba, kitaip tariant lietuvišku interfeisu. Nors pagal pasaulinius duomenis Joomla nuo 2014 iki 2020 metų buvo pripažinta geriausia interneto turinio sistema pasaulyje, su lietuvybe reikalai vis nesiklostė. Lietuvių kalbos atnaujinimai pasirodydavo pavėluotai, kai kurių modulių ar komponentų lietuvybės rasti nepavykdavo, todėl tekdavo ieškoti kalbos failų ir versti juos savarankiškai.

Kadangi šią sistemą pažįstu jau nuo pirmųjų versijų, ėmiau ir pasidariau pats visus man reikalingus vertimus, modulių, elektroninės prekybos ir kitų plėtinių. Šiuo metu pasirodė jau ketvirtoji Joomla versija, tačiau su vertimu reikalai niekaip nejudėjo, todėl nusprendžiau imtis iniciatyvos ir pats išverčiau visą ketvirtąją Joomla versija.  Tačiau kadangi pati Joomla yra atvirojo kodo (OSM) visiškai nemokamai galiu ją pasiūlyti ir kitiems Joomla vartotojams ar naudotojams. Kaip jau pastebėjau visi programiniai reikalai su lietuvių kalba yra gan apgailėtini. Suprantu, kad esame maža tauta ir investuoti negaunant didelio pelno neapsimoka. Todėl ėmiausi iniciatyvos ir pagaliau tai padariau. Jei yra norinčių prisidėti,- kreipkitės, susisiekite su manim, visada pasidalinsiu savo vertimais.

Parsisiųsti galite čia.

JOOMLA lietuvybė

Žymės:

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Bendradarbiaudami su reklamos ir spaudos įmone galime, galime pasiūlyti ir maketavimo bei spaudos paslaugas. Betarpiškai bendraudami su užsakovais

Mūsų kontaktai

Naujienos

Čia Jūs galite užsisakyti Šios svetainės naujienas
© 2006 Idėjos ir sprendimai. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz