Svetainės publikacijos

Šioje skiltyje pateikti visi svetainėje publikuojami straipsniai

Turinio valdymo sistemos

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Turinio valdymo sistema arba TVS yra sistema padedanti klientui net neturint jokio kompiuterinio raštingumo pilnai prižiūrėti ir valdyti savo svetainę .

Savo darbe naudojame vieną našiausių ir populiariausių pasaulyje sistemų JOOMLA. Kuo ji išsiskiria ? 

Visų pirma ji yra atviro kodo (Open source), o tai reiškia , kad didelis būrys entuziastų visame pasaulyje kuria įvairius komponentus, modulius ar įskiepius. Tai yra nuolat tobulėjanti sistema, todėl atsiradus saugumo spragoms, ar programiniams netikslumams jie yra nedelsiant ištaisomi.

Su JOOMLA dirbu jau nuo pirmųjų jos pasirodymo metų ir dabar jau naudojame IV kartos turinio valdymo sistemą. Pirmoji svetainė startavo dar 2008 metais. Per tą laiką sukaupėme patirtį, kaip vystyti sveiamių strategijas ir pasiekti reikiamus tikslus. Išmokome betarpiškai bendrauti su savo klientais ir pateikti jiems reikalingą svetainės variantą. Be to didelė dalis klientų dažnai nežino kaip ųgivendinti savo tikslus ir kokiomis priemonėmis tai pasiekti. Dažnas galvoja, kad sumokėjus už reklamą Google adwords sistemoje jų svetainės lankaomumai šaus į aukštumas, atsiras gausybė naujų klientų ir akimirksniu išaugs pardavimai. 

Svarbiausia yra tinkamai sukurti svetainę nuo pat pradžių, kad joje būtų gerai suderintas tike vidinis, tiek išorinis SEO, t.y. svetainė būtų tinkamai optimizuota paieškos sistemoms. Todėl labai svarbu bendradarbiaujant su užsakovu iš anksto apspręsti svetainės vystymo sistemą ir numatyti tinkamas strategijas ateities plėtrai.

Turinio valdymo sistema padeda užsakovui, suvokti kaip veikia svetainė, kontroliuoti ir stebėti svetainės lankomumą. Tokiu būdų , norintiems savarankiškai viską kontroliuoti, bei sutaupyti lėšų skiriamų interneto svetainės priežiūrai TVS suteikia tokią galimybę.

Neturintiems laiko ar nenorintiems užsiimti papildomais darbais siūlome Turinio Valdymo Sistemų priežiūros paslaugas.  Žinoma priklausomai nuo darbo apimčių skiriasi ir priežiūros kainos. Kaip pavyzdys: užsakovas užsako sukurti interneto parduotuvę, prekių katalogą ar nuomos punkto svetainę. Suderinus yra sukuriama jam reikalinga programinė įranga šių poreikių gyvendinimui. Yra sukuriamos testinės prekės , reikalingi apmokėjimų įskiepiai, kiti komponentai. Tačiau jei reikia užpildyti svetainę prekėmis ir suvesti visą įmonės asortimentą, tai yra jau atskiras darbas. Todėl ir paslaugų kaina yra atitinkamai didesnė.

Savo ruožtu prižiūrėdami mūsų parengtus projektus visada stebime ar neatsiranda saugumo spragų, diegiame visus reikalingus atnaujinimus, kuriame atsargines MSQL duomenų bazių ir pilnas svetainių kopijas ir užtikriname sistemos veiklą.

Paieška

Naujausios publikacijos

2022 m. kovo 20 d.
2017 m. gegužės 18 d.
2017 m. gegužės 18 d.
2017 m. gegužės 18 d.
2017 m. gegužės 18 d.
2017 m. gegužės 18 d.

Mūsų kontaktai

Naujienos

Čia Jūs galite užsisakyti Šios svetainės naujienas
© 2006 Idėjos ir sprendimai. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz