Logotipų kūrimas

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Investicija į gerai sukurtą logotipą šiais laikais yra ypatingai svarbi. Kuriant įmonę ar prekės ženklą, negalima į tai žiūrėti aplaidžiai, nes tai yra ir įmonės veidas . Priklausomai nuo to, kokį logotipą išsirinksite , priklausys  ir kiek ateityje į jį reikės investuoti.

Kartu su užsakovu visuomet aptariame tolimesnes logotipo vystymosi strategijas ir perspėjame, kad tinkamai nenumačius logotipo ypatybių, ateityje galima patirti nenumatytų išlaidų, jo koregavimui, perpiešimui arba koncepsijos keitimui.

Dažniausiai  dizainerių girdimas klausimas - kiek man kainuos padaryti logotipą? . Atsakyti į tai yra sunku, nes neaišku kiek darbo reikės įdėti, kol logotipas bus galutinai paruoštas. Labiausiai nemalonus momentas prasideda, tada kuomet užsakovas nežino ko nori, tačiau reikalauja iš dizainerio.  Tuomet vyksta minčių generacija, eskizų braižymas, jų perkėlimas į vektorinius piešinius, o galutinis rezultatas keliauja pas užsakovą. Paprastai užsakovas pateikia logotipo kriterijus ir jam yra sukuriami keli skirtingi pavyzdžiai, o jau tuomet vykdomas logotipo tobulinimas ir smulkmenų derinimas.

Šioje stadijoje turime privalumų, nes piešiame tradiciniais būdais t.y. pieštuku, kas palengvina ir pagreitina minties perteikima į gatavą rezultatą.

 

Mūsų kontaktai

Naujienos

Čia Jūs galite užsisakyti Šios svetainės naujienas
© 2006 Idėjos ir sprendimai. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz