Interneto svetainių kūrimas

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Kurdami interneto svetaines didelį dėmesį skiriame jų turiniui. Visų pirma stengiamės suprasti užsakovo norus , kokia turi būti svetainė ir ko iš jos tikimasi.

Dažnas užsakovas nori turėti interneto svetainę tik tam, kad ji būtų ir kad būtų pirmose paieškų puslapiuose. Taip jau yra , kad pasiekti gerų rezultatų , svetainės turinys turi būti tinkamai sutvarkytas, patrauklus lankytojams. Jei svetainė nesikeičia, joje neatsiranda naujų publikacijų ji tampa nepatrauklia lankytojams, nes joje tiesiog nėra nieko naujo ir jau seniau nematyto. Todėl stengiamės, kad mūsų svetainės būtų dinamiškos, pastoviai papildomos ir lengvai pasiekiamos. Svetainės su statiniu turiniu irgi gali pasiekti užsibrėžtus tikslus, tačiau procesas užtrunka ilgiau. Tam , kad užtikrinti paprastą svetainių priežiūrą ir redagavimą naudojame turinio valdymo sistemą (TVS) JOOMLA. Tai yra viena poppuliariausių ir produktyviausių sistemų pasaulyje. Su šia programine įranga dirbu jau nuo 2006 metų ir pirmųjų jos versijų, kuomet ji dar tik skynėsi kelią populiarumo ir tobulumo link.

Teikiame ir svetainių priežiūros paslaugą, kuomet užsakovas pats nenori pildyti turinio, skelbti naujienų ar pats užsiimti svetainės priežiūra. Nors paprastai, dauguma užsakovų visiškai paprastai , net neturėdami specialių sugeba daryti tai patys. Tam ir yra integruojama Turinio Valdymo Sistema. Svetainės turinys redaguojamas WYSIWYG redaktoriais ( angl. What You See Is What You Get ), kuomet redaguojamas turinys yra matomas taip , kaip atrodys svetainėje, naudojantis tik paprasčiausiais visiem suprantamais įrankiais.

Kurdami svetaines daug bendraujame su užsakovais, kas padeda pasiekti geiausio rezultato, kad svetainė būtų tinkamai veikianti ir atitiktų užsakovo lūkesčius.

Nurodyta kaina yra preliminari ir priklauso nuo darbo apinties ir informacijos kiekio

Žymės: ,

Mūsų kontaktai

Naujienos

Čia Jūs galite užsisakyti Šios svetainės naujienas
© 2006 Idėjos ir sprendimai. Visos teisės saugomos. Pagaminta Oskaraz