Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/tavokosmet/domains/oskaraz.lt/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/tavokosmet/domains/oskaraz.lt/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/tavokosmet/domains/oskaraz.lt/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Svetainių talpinimas

Svetainių talpinimas

Dalintis

hostingBendradarbiaudami su viena didžiausių Lietuvoje hostingo kompanijų „Interneto vizija“ Nuo 2013 lapkričio 1 d. pradedame teikti interneto svetainių talpinimo paslaugą.  Tai leis daug patogiau aptarnauti mūsų klientų interneto svetaines. Siūlome trijų tipų svetainių talpinimo planus, kurie kaip manome atitiks jūsų lūkesčius , bei pateks į gerų paslaugų ir nedidelės kainos santykio ribas.

 

 

 

 

 

MINI  -, tai planas statinei svetainei , kuri internete skelbia informaciją apie įstaigą ar įmonę ir yra reprezentacinio pobūdžio. Tokio tipo svetainės nereikalauja daug priežiūros, ir užima nedaug vietos, todėl pasirinkti brangų planą yra netikslinga. Tai savotiškas ekonominės klasės planas, linkusiems pataupyti.

MAXI  - ,planas skirtas rimtesnei svetainei , kur skiriama ženkliai didesnė disko vietos sritis , bei didesnis pralaidumas. Tokio tipo planas skirtas dinamiškoms svetainėms, su pokalbių forumais, naujienomis , skelbimų lentomis ir t.t.

NoLimit  – ,planas su beveik neribotais ištekliais  skirtas dideliems portalams , elektroninėms parduotuvėms, dideliems pašto serveriams .

Naudodamiesi mūsų talpinimo paslauga galėsite patogiai ir efektyviai valdyti savo interneto svetaines. Kol kas dar derinama kainų politika, tačiau tikrai galiu patikinti, kad kainos tikrai bus palyginus nedidelės. Jei susidomėjote galite susisiekti su mumis.

 

Dabar parduodame

Pasikeitimai

ParduotuvėPatobulinta svetainės parduotuvė. Dar derinama el.pašto sistema , tačiau parduotuvė jau veikia. Norintieji pardavinėti prekes mūsų parduotuvėje prašau kreiptis dėl sąlygų suderinimo. Jūsų produktai lygiagrečiai bus reklamuojami socialiniame tinkle Facebook.

Statybos

Namasi001Sukūrėme galerijoje skiltį apie mūsų namo statybas. Joje patalpinome nuotraukas beveik iš visų namo statybos etapų. Dalyvavusiems ir padėjusiems pažiūrėti bus įdomu....

Nuotraukos......

Parsisiuntimai

InternetSvetainėje jau integruota bylų parsisiuntimo galimybė.  Nuo šiol galėsiu patalpinti svetainėje reikiamas bylas, o norintieji galės jas parsisiųsti. Pradžiai į parsisiuntimų skyrelį pridėjau melodijų  mobiliems telefonams.

Daugiau apie tai.....